Kontakt os

og få en uforpligtende snak om dine muligheder

Du er altid velkommen til at kontakte os, hvis du ønsker en snak om mulighederne for at blive kunde eller arbejde som læge i et vikariat gennem VikTeam.

VikTeam DK
Esbjerg Brygge 30
DK-6700 Esbjerg

VikTeam NO
Tangen 11
NO-4630 Kristiansand

Kontakt os på:

Tlf. +45 7914 1100
Fax +45 7914 1101
E-mail: info@vikteam.dk


Mød vores kompetente team

Christian Kjærbo Hansen
Administrerende direktør, VikTeam
E-mail: ch@wecarehld.dk
Mobil: +45 2987 9608

Audun Mork
Direktør, VikTeam Norge
Tlf.: 0047 92842845
E-mail: mork@vikteam.dk

Michelle Møller
Business Support Manager
E-mail: mimo@alleslaegehus.dk
Mobil: +45 4011 8220

Kamilla Thuesen
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1107
E-mail: kamilla@vikteam.dk
Mobil: +45 2427 4722

Jens Stigsen
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1112
E-mail: jens@vikteam.dk
Mobil: +45 4096 9727

Søren Schou
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1111
E-mail: sosc@vikteam.dk
Mobil: +45 8140 1047

Stine Sevel
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1111
E-mail: stine@vikteam.dk
Mobil: +45 2154 2128

Lene Juhl
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1110
E-mail: lene@vikteam.dk

Lene Sejbjerg Andersen
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1105
E-mail: la@vikteam.dk

Tine Hald Vælds
Koordinator
Tlf.: +45 7914 1102
E-mail: tine@vikteam.dk

Tanja Clausen
Finance Manager
E-mail: tcl@wecarehld.dk
Mobil: +45 4097 1010