contact-form-7  **  mfcf7_zl_multiline_files_script  **  jquery  **  slick  **  animejs  **  vikteam_scripts  **  wpcf7-redirect-script  **  wpml-legacy-dropdown-0  **  wp-block-library  ||  contact-form-7  ||  mfcf7_zl_button_style  ||  oxygen  ||  slick-css  ||  vikteam-style  ||  slick-theme  ||  wpcf7-redirect-script-frontend  ||  wpml-legacy-dropdown-0  ||  

Kontakt os

Kontakt os og få en uforpligtende snak om dine muligheder

Du er altid velkommen til at kontakte os, hvis du ønsker en snak om
mulighederne for at blive kunde eller arbejde gennem VikTeam.

VikTeam DK
Esbjerg Brygge 30
DK-6700 Esbjerg

VikTeam DK
Automatikvej 1
DK-2860 Søborg

VikTeam NO
Tangen 11
NO-4630 Kristiansand

Mød vores engagerede team

Ulla Søgaard Schmidt

Bogholder

Tanja Clausen

Finance Manager

Maria Orry

Business Support medarbejder
Tlf.: +45 4412 9412
E-mail: maria@vikteam.dk

Tine Hald Vælds

Koordinator
Tlf.: +45 7914 1102
E-mail: tine@vikteam.dk

Lene Sejbjerg Andersen

Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1105
E-mail: la@vikteam.dk

Lene Juhl

Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1110
E-mail: lene@vikteam.dk

Stine Sevel

Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1109
E-mail: stine@vikteam.dk
Mobil: +45 2154 2128

Søren Schou

Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1111
E-mail: sosc@vikteam.dk
Mobil: +45 8140 1047

Jens Stigsen

Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1112
E-mail: jens@vikteam.dk
Mobil: +45 4096 9727

Nanna Schøn Østergaard

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 4412 7293
E-mail: Nanna@vikteam.dk

Lena Rosenkilde

Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 4412 6626
E-mail: lena@vikteam.dk

Mads Bork

Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1108
E-mail: Mads@vikteam.dk
Mobil: +45 4412 9827

Terje Pettersen

Markedschef
Tlf.: +45 2256 3900
E-mail: Terje@vikteam.dk

Stefan Perrson

Senior salgs- og rekrutteringskonsulent
Tlf.: stefan@vikteam.dk
E-mail: +46 730 504 408

Michelle Møller

Business Support Manager
E-mail: mimo@alleslaegehus.dk
Mobil: +45 4011 8220

Kamilla Thuesen

Kunde- og rekrutteringschef
Tlf.: +45 7914 1107
E-mail: kamilla@vikteam.dk
Mobil: +45 2427 4722

Helle Marlene Lorentzen

HR- og udviklingsdirektør
E-mail: helle@vikteam.dk
Mobil: +45 3015 2342

Audun Mork

Direktør, VikTeam Norge
Tlf.: 0047 92842845
E-mail: mork@vikteam.dk

Christian Kjærbo Hansen

Administrerende direktør, VikTeam
E-mail: ch@wecarehld.dk
Mobil: +45 2987 9608