contact-form-7  **  mfcf7_zl_multiline_files_script  **  jquery  **  tp-js  **  slick  **  animejs  **  vikteam_scripts  **  wpcf7-redirect-script  **  wpml-legacy-dropdown-0  **  google-recaptcha  **  wpcf7-recaptcha  **  wp-block-library  ||  contact-form-7  ||  mfcf7_zl_button_style  ||  oxygen  ||  slick-css  ||  vikteam-style  ||  slick-theme  ||  extendify-sdk-utility-classes  ||  wpcf7-redirect-script-frontend  ||  wpml-legacy-dropdown-0  ||  

Kontakt os og få en uforpligtende snak om dine muligheder

Du er altid velkommen til at kontakte os, hvis du ønsker en snak om
mulighederne for at blive kunde eller arbejde gennem VikTeam.

Som vikarbureau for sygeplejersker og lægevikarer har vi kompetencerne til at kvalificere og sikre certificeringer til dit vikariat. 

Kontakt os i dag og snak med vores dygtige rekrutteringskonsulenter.

VikTeam DK
Esbjerg Brygge 30
DK-6700 Esbjerg

VikTeam DK
Frederiksborggade 15
DK-1360 København

VikTeam NO
Henrik Wergelandsgate 29, Wergelandsgården, 2. etg.
NO-4612 Kristiansand

Mød vores engagerede team

Lene Juhl

Teamleder - Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 48 80 48 55
E-mail: lene@vikteam.dk

Iani Britt Linde Clausen

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 48 80 35 18
E-mail: iani@vikteam.dk

Karina Schmidt

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 44 12 23 64
E-mail: kasc@vikteam.dk

Anette Smith Kjærsgaard

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 9292 1096
E-mail: anette@vikteam.dk

Erkan Kala

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 44 12 09 85
E-mail: erka@vikteam.dk

Søren Schou

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 81 40 10 47
E-mail: sosc@vikteam.dk

Jens Stigsen

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 44 12 24 16
E-mail: jens@vikteam.dk

Kamilla Thuesen

Salg- og rekrutteringschef
Tlf.: +45 24 27 47 22
E-mail: kamilla@vikteam.dk

Mads Bork

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 44 12 98 27
E-mail: Mads@vikteam.dk

Stine S

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 21 54 21 28
E-mail: stine@vikteam.dk

Tine Hald Vælds

Koordinator
Tlf.: +45 44 12 14 34
E-mail: tine@vikteam.dk

Lene Sejbjerg Andersen

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 44 12 14 33
E-mail: la@vikteam.dk

Helle Marlene Lorentzen

HR- og udviklingsdirektør
Tlf.: +45 30 15 23 42
E-mail: helle@vikteam.dk

Terje Pettersen

Markedschef
Tlf.: +45 22 56 39 00
E-mail: Terje@vikteam.dk

Nanna Schøn Østergaard

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 44 12 72 93
E-mail: Nanna@vikteam.dk

Silke Bang

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 48 80 65 23
E-mail: silke@vikteam.dk

Audun Mork

Direktør, VikTeam Norge
Tlf.: +47 928 42 845
E-mail: mork@vikteam.dk

Elisabeth Thompson

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +47 977 86 707
E-mail: elisabeth@vikteam.dk

Lena Rosenkilde

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 44 12 66 26
E-mail: lena@vikteam.dk

Stefan Persson

Senior salgs- og rekrutteringskonsulent
Tlf.: stefan@vikteam.dk
E-mail: +46 702 666 120

Christian Kjærbo Hansen

Administrerende direktør, VikTeam
Tlf.: +45 29 87 96 08
E-mail: ch@wecarehld.dk

Michelle Møller

Kommunikationschef
Tlf.: +45 40 11 82 20
E-mail: mimo@alleslaegehus.dk

Pernille Jørgensen

Marketingsassistent
Tlf.: +45 48 80 35 14
E-mail: pejo@vikteam.dk

Tanja Clausen

Finance Manager

Ulla Søgaard Schmidt

Bogholder

Christina Gartner Bang

Lønassistent
Tlf.: +45 7914 1100
E-mail: chba@vikteam.dk

Tanja Gohr Jørgensen

Koordinator & lønassistent
Tlf.: +45 7914 1100
E-mail: gohr@vikteam.dk

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram