contact-form-7  **  mfcf7_zl_multiline_files_script  **  jquery  **  slick  **  animejs  **  vikteam_scripts  **  wpcf7-redirect-script  **  wpml-legacy-dropdown-0  **  wp-block-library  ||  contact-form-7  ||  mfcf7_zl_button_style  ||  oxygen  ||  slick-css  ||  vikteam-style  ||  slick-theme  ||  extendify-sdk-utility-classes  ||  wpcf7-redirect-script-frontend  ||  wpml-legacy-dropdown-0  ||  

Kontakt os

Kontakt os og få en uforpligtende snak om dine muligheder

Du er altid velkommen til at kontakte os, hvis du ønsker en snak om
mulighederne for at blive kunde eller arbejde gennem VikTeam.

VikTeam DK
Esbjerg Brygge 30
DK-6700 Esbjerg

VikTeam DK
Frederiksborggade 15
DK-1360 København

VikTeam NO
Tangen 11
NO-4630 Kristiansand

Mød vores engagerede team

Ulla Søgaard Schmidt

Bogholder

Tanja Clausen

Finance Manager

Tine Hald Vælds

Koordinator
Tlf.: +45 7914 1102
E-mail: tine@vikteam.dk

Lene Sejbjerg Andersen

Koordinator
Tlf.: +45 7914 1105
E-mail: la@vikteam.dk

Maria Orry

Business Support medarbejder og koordinator
Tlf.: +45 4412 9412
E-mail: maria@vikteam.dk

Lene Juhl

Teamleder - Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1110
E-mail: lene@vikteam.dk

Stine Sevel

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1109
E-mail: stine@vikteam.dk
Mobil: +45 2154 2128

Søren Schou

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1111
E-mail: sosc@vikteam.dk
Mobil: +45 8140 1047

Jens Stigsen

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1112
E-mail: jens@vikteam.dk
Mobil: +45 4412 2416

Mads Bork

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1108
E-mail: Mads@vikteam.dk
Mobil: +45 4412 9827

Nanna Schøn Østergaard

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 4412 7293
E-mail: Nanna@vikteam.dk

Lena Rosenkilde

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 4412 6626
E-mail: lena@vikteam.dk

Anette Smith Kjærsgaard

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 9292 1096
E-mail: anette@vikteam.dk

Karina Schmidt

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1100
E-mail: kasc@vikteam.dk

Kristine Work Hansen

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
E-mail: krha@vikteam.dk
Mobil: +45 4412 4045

Felicia Seevaratnam

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
E-mail: fese@vikteam.dk
Mobil: +46 73 756 29 27

Terje Pettersen

Markedschef
Tlf.: +45 2256 3900
E-mail: Terje@vikteam.dk

Stefan Perrson

Senior salgs- og rekrutteringskonsulent
Tlf.: stefan@vikteam.dk
E-mail: +46 730 504 408

Kamilla Thuesen

Kunde- og rekrutteringschef
Tlf.: +45 7914 1107
E-mail: kamilla@vikteam.dk
Mobil: +45 2427 4722

Michelle Møller

Business Support Chef
E-mail: mimo@alleslaegehus.dk
Mobil: +45 4011 8220

Helle Marlene Lorentzen

HR- og udviklingsdirektør
E-mail: helle@vikteam.dk
Mobil: +45 3015 2342

Audun Mork

Direktør, VikTeam Norge
Tlf.: 0047 92842845
E-mail: mork@vikteam.dk

Christian Kjærbo Hansen

Administrerende direktør, VikTeam
E-mail: ch@wecarehld.dk
Mobil: +45 2987 9608