Få en uforpligtende snak om mulighederne

Du er altid velkommen til at kontakte os, hvis du ønsker en snak om mulighederne for at blive kunde eller arbejde som læge i et vikariat gennem VikTeam.

VikTeam A/S
Esbjerg Brygge 30
DK-6700 Esbjerg

Tlf. +45 7914 1100
Fax +45 7914 1101
E-mail: info@vikteam.dk


Mød vores kompetente team

Linda Matzen
Administrerende direktør
E-mail: lima@wecarehld.dk
Mobil: +45 2967 8676

Christian Kjærbo Hansen
Chef for Business Support
E-mail: ch@wecarehld.dk
Mobil: +45 2987 9608

Michelle Møller
Projektkoordinator
E-mail: mimo@alleslaegehus.dk
Mobil: +45 4011 8220

Kamilla Thuesen
Teamleder - sekundærsektor
Tlf.: +45 7914 1107
E-mail: kamilla@vikteam.dk
Mobil: +45 2427 4722

Kenni Poulsen
Teamleder - primærsektor
Tlf.: +45 7914 1108
E-mail: kenni@vikteam.dk
Mobil: +45 2154 2220

Jens Stigsen
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1112
E-mail: jens@vikteam.dk
Mobil: +45 4096 9727

Stine Sevel
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1111
E-mail: stine@vikteam.dk
Mobil: +45 2154 2128

Lene Juhl
Koordinator
Tlf.: +45 7914 1110
E-mail: lene@vikteam.dk

Lene Sejbjerg Andersen
Koordinator
Tlf.: +45 7914 1105
E-mail: la@vikteam.dk

Tine Hald Vælds
Koordinator
Tlf.: +45 7914 1102
E-mail: tine@vikteam.dk

Tanja Clausen
Bogholder
E-mail: tcl@wecarehld.dk
Mobil: +45 4097 1010