fbpx

Kontakt os

og få en uforpligtende snak om dine muligheder

Du er altid velkommen til at kontakte os, hvis du ønsker en snak om mulighederne for at blive kunde eller arbejde som læge i et vikariat gennem VikTeam.

VikTeam DK
Esbjerg Brygge 30
DK-6700 Esbjerg

VikTeam NO
Tangen 11
NO-4630 Kristiansand

Kontakt os på:

Tlf. +45 7914 1100
Fax +45 7914 1101
E-mail: info@vikteam.dk


Mød vores engagerede team

Christian Kjærbo Hansen
Administrerende direktør, VikTeam
E-mail: ch@wecarehld.dk
Mobil: +45 2987 9608

Audun Mork
Direktør, VikTeam Norge
Tlf.: 0047 92842845
E-mail: mork@vikteam.dk

Helle Marlene Lorentzen
HR- og udviklingsdirektør
E-mail: helle@vikteam.dk
Mobil: +45 3015 2342

Kamilla Thuesen
Kunde- og rekrutteringschef
Tlf.: +45 7914 1107
E-mail: kamilla@vikteam.dk
Mobil: +45 2427 4722

Michelle Møller
Business Support Manager
E-mail: mimo@alleslaegehus.dk
Mobil: +45 4011 8220

Stefan Perrson
Senior salgs- og rekrutteringskonsulent
E-mail: stefan@vikteam.dk
Mobil: +46 730 504 408

Terje Pettersen
Markedschef
Tlf.: +45 2256 3900
E-mail: Terje@vikteam.dk

Mads Bork
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1108
E-mail: Mads@vikteam.dk
Mobil: +45 4412 9827

Lena Rosenkilde
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 4412 6626
E-mail: lena@vikteam.dk

Nanna Schøn Østergaard
Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 4412 7293
E-mail: Nanna@vikteam.dk

Jens Stigsen
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1112
E-mail: jens@vikteam.dk
Mobil: +45 4096 9727

Søren Schou
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1111
E-mail: sosc@vikteam.dk
Mobil: +45 8140 1047

Stine Sevel
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1109
E-mail: stine@vikteam.dk
Mobil: +45 2154 2128

Lene Juhl
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1110
E-mail: lene@vikteam.dk

Lene Sejbjerg Andersen
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1105
E-mail: la@vikteam.dk

Tine Hald Vælds
Koordinator
Tlf.: +45 7914 1102
E-mail: tine@vikteam.dk

Maria Orry
Business Support medarbejder
Tlf.: +45 4412 9412
E-mail: maria@vikteam.dk

Tanja Clausen
Finance Manager

Ulla Søgaard Schmidt
Bogholder