contact-form-7  **  mfcf7_zl_multiline_files_script  **  jquery  **  slick  **  animejs  **  vikteam_scripts  **  wpcf7-redirect-script  **  wpml-legacy-dropdown-0  **  google-recaptcha  **  wpcf7-recaptcha  **  wp-block-library  ||  contact-form-7  ||  mfcf7_zl_button_style  ||  oxygen  ||  slick-css  ||  vikteam-style  ||  slick-theme  ||  extendify-sdk-utility-classes  ||  wpcf7-redirect-script-frontend  ||  wpml-legacy-dropdown-0  ||  

Kontakt oss og ta en uforpliktende samtale om mulighetene dine

Du er alltid velkommen til å kontakte oss, dersom du ønsker en samtale om
 mulighetene for å bli kunde eller å jobbe gjennom VikTeam.

VikTeam DK
Esbjerg Brygge 30
DK-6700 Esbjerg

VikTeam DK
Frederiksborggade 15
DK-1360 København

VikTeam NO
Tangen 11
NO-4630 Kristiansand

Mød vores engagerede team

Lene Juhl

Teamleder - Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1110
E-mail: lene@vikteam.dk

Iani Britt Linde Clausen

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 4880 3518
E-mail: iani@vikteam.dk

Stine Sevel

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1109
E-mail: stine@vikteam.dk
Mobil: +45 2154 2128

Søren Schou

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1111
E-mail: sosc@vikteam.dk
Mobil: +45 8140 1047

Jens Stigsen

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1112
E-mail: jens@vikteam.dk
Mobil: +45 4412 2416

Mads Bork

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1108
E-mail: Mads@vikteam.dk
Mobil: +45 4412 9827

Elisabeth Thompson

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 9778 6707
E-mail: elisabeth@vikteam.dk

Hasiba Muminovic

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
E-mail: hasiba@vikteam.dk
Mobil: +45 4880 3614

[Barsel] Nanna Schøn Østergaard

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 4412 7293
E-mail: Nanna@vikteam.dk

Lena Rosenkilde

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 4412 6626
E-mail: lena@vikteam.dk

Anette Smith Kjærsgaard

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 9292 1096
E-mail: anette@vikteam.dk

Karina Schmidt

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1100
E-mail: kasc@vikteam.dk

Kristine Work Hansen

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
E-mail: krha@vikteam.dk
Mobil: +45 4412 4045

[Barsel] Felicia Seevaratnam

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
E-mail: fese@vikteam.dk
Mobil: +46 73 756 29 27

Kamilla Thuesen

Kunde- og rekrutteringschef
Tlf.: +45 7914 1107
E-mail: kamilla@vikteam.dk
Mobil: +45 2427 4722

[Barsel] Tine Hald Vælds

Koordinator
Tlf.: +45 7914 1102
E-mail: tine@vikteam.dk

Lene Sejbjerg Andersen

Salgs- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1105
E-mail: la@vikteam.dk

Erkan Kala

Koordinator
Tlf.: +45 4412 0985
E-mail: erka@vikteam.dk

Stefan Persson

Senior salgs- og rekrutteringskonsulent
Tlf.: stefan@vikteam.dk
E-mail: +46 730 504 408

Audun Mork

Direktør, VikTeam Norge
Tlf.: 0047 92842845
E-mail: mork@vikteam.dk

Christian Kjærbo Hansen

Administrerende direktør, VikTeam
E-mail: ch@wecarehld.dk
Mobil: +45 2987 9608

Michelle Møller

Business Support Chef
E-mail: mimo@alleslaegehus.dk
Mobil: +45 4011 8220

Terje Pettersen

Markedschef
Tlf.: +45 2256 3900
E-mail: Terje@vikteam.dk

Helle Marlene Lorentzen

HR- og udviklingsdirektør
E-mail: helle@vikteam.dk
Mobil: +45 3015 2342

Tanja Clausen

Finance Manager

Ulla Søgaard Schmidt

Bogholder

Maria Orry

Lønassistent og koordinator
Tlf.: +45 4412 9412
E-mail: maria@vikteam.dk

Christina Gartner Bang

Lønassistent
Tlf.: +45 7914 1100
E-mail: chba@vikteam.dk

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram