Få en uforpligtende snak om mulighederne

Du er altid velkommen til at kontakte os, hvis du ønsker en snak om mulighederne for at blive kunde eller arbejde som læge for VikTeam.

VikTeam A/S
Esbjerg Brygge 30
DK-6700 Esbjerg

Tlf. +45 7914 1100
Fax +45 7914 1101
E-mail: info@vikteam.dk


Mød vores kompetente team

Brian D. Schmidt
Administrerende direktør
Tlf.: +45 7914 1103
E-mail: brian@vikteam.dk
Mobil: +45 3060 1010

Mette Holmboe Glindemann
Chefsekretær/PA
Tlf.: +45 2932 7486
E-mail: mette.glindemann@falck.dk

Kamilla Thuesen
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1107
E-mail: kamilla@vikteam.dk
Mobil: +45 2427 4722

Jens Stigsen
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1112
E-mail: jens@vikteam.dk
Mobil: +45 4096 9727

Chanette Dall Agerschou
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1109
E-mail: chanette@vikteam.dk
Mobil: +45 3032 4429

Kenni Poulsen
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1108
E-mail: kenni@vikteam.dk
Mobil: +45 2154 2220

Ninna Schlander
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
E-mail: ninna@vikteam.dk

Erhan Culjandji
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1104
E-mail: erhan@vikteam.dk

Stine Sevel
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1111
E-mail: stine@vikteam.dk
Mobil: +45 2154 2128

Morten Hoelgaard
IT Servicekoordinator
E-mail: hoelgaard.morten@falck.dk
Mobil: +45 3066 3267

Lene Juhl
Koordinator
Tlf.: +45 7914 1110
E-mail: lene@vikteam.dk

Lene Sejbjerg Andersen
Koordinator
Tlf.: +45 7914 1105
E-mail: la@vikteam.dk

Tine Hald Vælds
Koordinator
Tlf.: +45 7914 1102
E-mail: tine@vikteam.dk

Billede kommer snart

Kathrin Columbjerre
Lægefaglig konsulent
Speciallæge i anæstesi

Tanja Clausen
Bogholder
E-mail: tanja.clausen@falck.com
Mobil: +45 4097 1010