Få en uforpligtende snak om mulighederne.

Du er altid velkommen til at kontakte os, hvis du ønsker en snak om mulighederne for at blive kunde eller arbejde som læge for VikTeam A/S.

VikTeam A/S
Kongensgade 31, 1. sal
DK-6700 Esbjerg

Tlf. +45 7914 1100
Fax +45 7914 1101
E-mail: info@vikteam.dk


Mød vores kompetente team

Brian D. Schmidt
Administrerende direktør
Tlf.: +45 7914 1103
E-mail: brian@vikteam.dk
Mobil: +45 3060 1010

Heidi Nim
Forretningsudviklingschef
E-mail: heidi@vikteam.dk
Mobil: +45 5127 4710

Kamilla Thuesen
Salgs- og rekrutteringschef
Tlf.: +45 7914 1107
E-mail: kamilla@vikteam.dk
Mobil: +45 2427 4722

Jens Stigsen
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1112
E-mail: jens@vikteam.dk
Mobil: +45 4096 9727

Chanette Dall Agerschou
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1109
E-mail: chanette@vikteam.dk
Mobil: +45 3032 4429

Kenni Poulsen
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1108
E-mail: kenni@vikteam.dk
Mobil: +45 2154 2220

Stine Sevel
Kunde- og rekrutteringsansvarlig
Tlf.: +45 7914 1111
E-mail: stine@vikteam.dk
Mobil: +45 2154 2128

Audun Mork
Country Manager Norge
Tlf.: +47 9284 2845
E-mail: audun.mork@falck.no

Lene Juhl
Koordinator
Tlf.: +45 7914 1110
E-mail: lene@vikteam.dk

Mai Jepsen
Koordinator
Tlf.: +45 7914 1102
E-mail: mai@vikteam.dk

Lene Sejbjerg Andersen
Koordinator
Tlf.: +45 7914 1105
E-mail: la@vikteam.dk

Tine Hald Vælds
Koordinator
Tlf.: +45 7914 1102
E-mail: tine@vikteam.dk

Susanne Johansen
Bogholder
Tlf.: +45 7914 1104
E-mail: susanne@vikteam.dk

Mette Holmboe Glindemann
Chefsekretær/PA
Tlf.: +45 2932 7486
E-mail: mette.glindemann@falck.dk

Billede kommer snart

Kathrin Columbjerre
Lægefaglig konsulent
Speciallæge i anæstesi